خرید وی پی ان

vpn شخصی چیست ؟ چرا به آن نیاز داریم؟

افراد مختلف از سرویس های VPN در سراسر جهان برای انجام امور مختلفی استفاده میکنند به طور مثال شرکت های بزرگ به کارمندان خود این سرویس ها را ارائه میکنند تا آنها دسترسی از راه دور به اطلاعات شرکت داشته باشند و در سفر های کاری بتوانند از این ویژگی استفاده کنند.

البته به این نکته توجه داشته باشید که سرویس های VPN تنها مخصوص افراد یا مکان های تجاری نیست و کاربران خانگی نیز میتوانند از آنها برای افزایش امنیت و حفظ حریم شخصی خود به راحتی استفاده کنند.

چرا میخواهید از سرویس VPN شخصی استفاده کنید ؟

سرویس شخصی VPN می تواند یک راه حل بزرگ برای هکرها در تلاش برای دسترسی به کامپیوتر شما ایجاد کند.

با استفاده از سرویس VPN شما میتوانید موانع بزرگی بر سر راه هکر ها و سارقان اطلاعات ایجاد کنید و هرگونه سرقت اطلاعات یا استفاده از اطلاعات شما برای آنها غیر ممکن خواهد شد و هرگونه حمله را برای این دسته از افراد مختل خواهد کرد.

داشتن یک سرویس VPN شخصی نیز دارای مزایای دیگری است که با آن ارتباط دارد:

1.مرور ناشناس:

یکی از جالبترین ویژگی های سرویس شخصی VPN مرور ناشناس وب است. هنگامی که از یک سرویس VPN استفاده میکنید از VPN های میانجی برای اتصال به اینترنت استفاده می شود.

هنگام استفاده از VPN وب سایت هایی که بازدید می کنید نمی توانند آدرس IP واقعی شما مشاهده کنند. آنها فقط می توانند آدرس IP سرور پروکسی VPN را که به آن متصل هستند را مشاهده کنند. اکثر سرویس های VPN به شما این امکان را می دهند که این آدرس IP را چندین بار در هر ماه تغییر دهید و بسیاری آن را به صورت خودکار هر چند وقت یک بار تغییر می دهند.

اما به این نکته توجه داشته باشید که سرویس های VPN تنها برای از بین بردن محدودیت های موجود در فضای مجازی طراحی شده است و هرگونه جرائم مختلف در فضای مجازی و غیرقانونی توسط ISP افراد پیگیری خواهد شد.

2. به کشور خودتان دسترسی داشته باشید، همانطور که در کشور بودید

اگر سفر های خارجی زیادی انجام میدهید باید به این نکته توجه داشته باشید که کشوری که به آن سفر میکنید ممکن است محدودیت هایی داشته باشد که دسترسی شما به محتوای مورد نیاز و سایت های مورد نیاز شما را مسدود سازد و شما با استفاده از سرویس VPN میتوانید این محدودیت ها را از بین ببرید.

برخی از سایت ها به طور کامل مسدود شده اند:

ممکن است سایت های موسیقی یا ویدئو که توافق نامه و پروانه مربوط به این کشور را دارا نمی باشند مسدود سازی شوند و شما با استفاده از تغییر IP و استفاده از سرویس VPN میتوانید به این دسته از سایت ها نیز به راحتی دسترسی پیدا کنید.

3.اتصال VPN رمزگذاری شده از سوءاستفاده جلوگیری می کند

آیا تا به حال در محیط های عمومی که از وای فای پشتیبانی میکنند افرادی را دیده اید که با لپ تاپ خود کار میکنند ؟

این افراد میتوانند به راحتی و از طریق نرم افزار مشخصی اطلاعات شما که به وای فای متصل شده اید را به راحتی به دست آوردن و از آنها سو استفاده کنند و تنها راهی که این افراد را از این امر ناتوان می سازد استفاده از سرویس های VPN می باشد.

اکثر سرویس های VPN به شما این اجازه را میدهد تا شما به راحتی ترافیک داده های خود را رمزگذاری کنید تا هر کاری که انجام میدهید خصوصی و رمزگذاری شده باشد.حتی زمانی که در یک نقطه از وای فای عمومی استفاده میکنید اطلاعات شما کاملا رمز گذاری خواهد شد و دسترسی افراد دیگر به آنها محدود می شود.

چگونه یک سرویس VPN را تهیه و راه اندازی کنید ؟

1.یک ارائه دهنده خدمات را انتخاب کنید.

برای انتخاب ارائه دهندگان زیادی وجود دارد که معتبر ترین آنها عبارتند از: نمناvpn است .

قیمت سرویس های VPN نیز معمولا بین ۵ تا ۲۰ دلار به نسبت امکاناتی که در اختیار کاربر قرار میدهد می باشد که کاربران میتوانند پس از تایید آن را تهیه نمایند.

برخی از عوامل کلیدی در نظر گرفتن سرعت، در دسترس بودن پهنای باند، سرور اختصاصی VPN و غیره هستند.

2. نصب و پیکربندی سرویس های VPN

نرم افزار های ارائه دهندگان سرویس های VPN و پیکربندی آنها با یکدیگر متفاوت بوده و هر کدام به صورت متفاوتی می باشد در برخی از آنها باید به انجام تنظیمات دستی بپردازید و در برخی دیگر به صورت اتوماتیک تمامی مراحل انجام خواهد شد و شما تنها کافیست نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید و سپس سرویس VPN شما فعال سازی کامل خواهد شد.

البته اگر در نصب و پیکربندی به مشکلی برخورد کردید میتوانید از قسمت آموزش راه اندازی سایت استفاده کنید و یا در غیر این صورت با پشتیبانی شبانه روزی ما در ارتباط باشید و تا انجام اتصال کامل سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید تا مهندسین ما به راهنمایی شما بپردازند.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر در زمان استفاده از سرویس های VPN شما کمی با کمبود سرعت مواجه شدید دلیل بر ضعف در سرویس ها نمی باشد بلکه به دلیل رمزگذاری و رمزگشایی این سرعت کمی کاهش پیدا خواهد کرد.همچنین اکثر سرویس های VPN دارای اکانت رایگان تست می باشد و شما میتوانید قبل از تهیه سرویس آن را به طور کامل تست نمایید و سپس اقدام به خرید آن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 9 =