Error 806 vpn و رفع آن

Error 806 vpn و رفع آن

خطا 806: اتصال بین رایانه شما و سرور VPN ایجاد شده است، اما اتصال VPN را نمی توان کامل کرد. شایع ترین دلیل این است که حداقل یک دستگاه اینترنت بین کامپیوتر شما وجود دارد و سرور VPN پیکربندی نشده است تا بسته های پروتکل GRE را مجاز کند. تأیید کنید که پروتکل 47 GRE در تمام دستگاه های فایروال شخصی یا روترها مجاز است. اگر مشکل باقی می ماند، با سرپرست خود تماس بگیرید.

فایروال یا ISP شما دسترسی VPN شما را مسدود می کند. لطفا با هر دو PPTP و L2TP ارتباط برقرار کنید. لطفا خطای 807 مشابه را نیز ببینید.

قطعنامه ها:
1) اگر شما یک روتر / فایروال داشته باشید، اطمینان حاصل کنید که TCP Port 1723، پروتکل IP 47 (GRE) را باز کنید.
2) اطمینان حاصل کنید که با استفاده از پینگ می توانید به سرور VPN برسید. گاهی اوقات اتصال ضعیف می تواند این مسئله را نیز ایجاد کند.
3) شما ممکن است نیاز به یک سیستم عامل بهروزرسانی را روی روتر یا فایروال داشته باشید.
4) سرور VPN ممکن است قادر به دریافت IP از DHCP برای مشتری VPN نیست. بنابراین، ممکن است بخواهید مجددا تنظیمات شبکه میزبان VPN را تنظیم کنید. برای XP pro VPN host، به Properties VPN> Network مراجعه کنید، مشخص کنید آدرس TCP / IP را مشخص کنید و اجازه دهید رایانه را برای مشخص کردن آدرس IP خودش مشخص کند و با استفاده از DHCP به طور اختصاصی به TCP / IP اختصاص دهید.
5) اطمینان حاصل کنید که سایر نرم افزارهای امنیتی دسترسی شما را مسدود می کند، مثلا اگر از نرم افزار امن Norton استفاده می کنید، ممکن است لازم باشد که IP سرویس گیرنده از راه دور را به طوری که مشتری می تواند به آن دسترسی داشته باشد.
6) اگر VPN شما در یک RRRS ویندوز با NAT فعال باشد، ممکن است بخواهید تنظیمات NAT را بررسی کنید.

ما در اینجا هستیم تا به شما پیشنهاد دهیم با خرید vpn از یک فیلتر شکن پر سرعت در کامپیوتر و گوشی هومشند خود بهره مند شوید.ضمن اینکه سرویس کریو نیز به شما ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − نه =