Error 800 وی پی ان و رفع آن

Error 800 وی پی ان و رفع آن

خطا 800: برقراری اتصال VPN امکان پذیر نیست. سرور VPN ممکن است غیر قابل دستیابی باشد، یا ممکن است پارامترهای امنیتی برای این اتصال پیکربندی نباشد.

قطعنامه ها:
1) اگر فایروال دارید، TCP Port 1723، پروتکل IP 47 (GRE) را باز کنید.
2) اطمینان حاصل کنید که با استفاده از پینگ می توانید به سرور VPN برسید. گاهی اوقات اتصال ضعیف می تواند این مسئله را نیز ایجاد کند.
3) اگر سیستم عامل دیگر (win9x / nt / me / w2k) به غیر از XP کار می کند ممکن است نیاز به یک سیستم عامل بهروزرسانی را روی روتر یا فایروال داشته باشید.
4) سرور VPN ممکن است قادر به دریافت IP از DHCP برای مشتری VPN نیست. بنابراین، ممکن است بخواهید مجددا تنظیمات شبکه میزبان VPN را تنظیم کنید. برای XP pro VPN host، به Properties VPN> Network مراجعه کنید، مشخص کنید آدرس TCP / IP را مشخص کنید و اجازه دهید رایانه را برای مشخص کردن آدرس IP خودش مشخص کند و با استفاده از DHCP به طور اختصاصی به TCP / IP اختصاص دهید.
5) اطمینان حاصل کنید که هیچ نرم افزاری امن دیگری دسترسی شما را مسدود نکند، مثلا اگر از نرم افزار امن Norton استفاده می کنید، ممکن است نیاز به اضافه کردن IP سرویس گیرنده از راه دور را داشته باشید تا مشتری بتواند به آن دسترسی پیدا کند.
6) اگر VPN شما در یک RRRS ویندوز با NAT فعال باشد، ممکن است بخواهید تنظیمات NAT را بررسی کنید.
7) اگر شما می توانید VPN را از دسکتاپ در خانه، اما نه از لپ تاپ نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ نرم افزار امنیتی مانند نرم افزار Microsoft OneCare که GRE را مسدود می کند.

ما در اینجا هستیم تا به شما پیشنهاد دهیم با خرید vpn از یک فیلتر شکن پر سرعت در کامپیوتر و گوشی هومشند خود بهره مند شوید.ضمن اینکه سرویس کریو نیز به شما ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =