Error 619 وی پی ان و رفع آن

Error 619 وی پی ان و رفع آن

خطا 619: 1. پورت قطع شد (یا Error 645، Dial-Up Networking نمیتوانست اتصال به سرور را انجام دهد و خطا 930، سرور تأیید اعتبار به موقع به درخواست احراز هویت پاسخ نداد. نمایشگر رویداد نشان می دهد: رویداد شناسه: 20073، توضیحات: خطای زیر در ماژول پروتکل نقطه به نقطه در port: شماره پورت، UserName: نام کاربری رخ داده است. سرور تأیید هویت به درخواست های احراز هویت پاسخی به موقع پاسخ نداده است). هنگام استفاده از VPN برای دسترسی به یک شبکه از راه دور، مشتریان W2K مات دریافت خطاهای بالا، اما نه win9x و مشتریان ME. این مسئله اتفاق می افتد زیرا سرور VPN در Active Directory ثبت نشده است.
2. شما می توانید این پیام را هنگام اتصال از طریق مودم های کابلی، شماره گیری بدون هیچ گونه مسائل.

این خطا در شبکه هایی که در آن PPTP مسدود شده است، بیشتر است. یک سرور L2TP برای اتصال را انتخاب کنید لطفا توجه داشته باشید که ویندوز XP ممکن است خطا 789 را با L2TP بدهد. لطفا راه حل را در خطا 789 ببینید.

رفع مشکل

1) این مشکل به احتمال زیاد مسئله ایمن مانند رمز عبور غیرقانونی است. بنابراین، تنظیمات را بررسی کنید.
2) این می تواند موضوع سخت افزار باشد. سعی کنید دستگاه را مجددا راه اندازی کنید یا راننده جدید را دانلود کنید یا فقط دستگاه هایی مانند مودم و روتر را بازنشانی کنید.
3) بسته سرویس را دوباره درخواست کنید
4) اگر RRAS در یک شبکه دامنه باشد، VPN را به گروه مناسب اضافه کنید. برای انجام این کار، به Active Directory Users and Computers بروید> نام دامنه> Users، روی گروه امنیتی RAS و IAS Servers دوبار کلیک کنید. اعضای گروه را انتخاب کنید و VPN سرور را به این گروه اضافه کنید. 2) نوع netsh ras اضافه کردن registeredserver در خط فرمان (registeredserver نام vpn سرور)، و سپس ENTER را فشار دهید.
5) اگر روتر اتصال به مودم و تنظیم DHCP برای دریافت IP از مودم، شما ممکن است سعی کنید اختصاص IP استاتیک به پورت WAN در روتر.

ما در اینجا هستیم تا به شما پیشنهاد دهیم با خرید vpn از یک فیلتر شکن پر سرعت در کامپیوتر و گوشی هومشند خود بهره مند شوید.ضمن اینکه سرویس کریو نیز به شما ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =