خرید vpn

چرا استفاده از vpn ؟ معرفی اجمالی حریم خصوصی آنلاین

چرا استفاده از یک VPN پیشنهاد می شود – مقدمه ای سریع به حریم خصوصی آنلاین کاربران فضای مجازی

امروزه ما تا حد بسیار زیادی وابسته به ارتباطات هستیم و همین امر باعث شده است تا به این پرسش برسیم که چگونه باید از حریم خصوصی خود در فضای مجازی دفاع کنیم.لازم به ذکر است که در حال حاضر بهترین راه برای افراد استفاده از شبکه های خصوصی مجازی می باشد.

در حالی که ما تنها سه دلیل برای اینکه شما به یک سرویس VPN نیاز دارید بیان کردیم امروز میخواهیم تمامی این دلایل را مطرح و انواع آنها را بررسی کنیم.

استفاده از سرویس VPN در سفر

زمانی که شما برای کاری مهم سفر میکنید و لازم است که به اطلاعات کاری خود دسترسی داشته باشید بهترین گزینه برای شما استفاده از سرویس VPN می باشد که اطلاعات شما در امنیت کامل باشد و افراد دیگر نتوانند به سو استفاده از آنها بپردازند و یا اینکه به آنها دسترسی پیدا کنند.

حتی ممکن است در کشوری که اقامت دارید استفاده از سایت یا اطلاعاتی که شما در نظر دارید مسدود شده باشد یا اینکه برای ایجاد یک ارتباط تلفنی کاری نیازمند یک محیط حفاظت شده هستید اینجا است که ما به شما استفاده از سرویس های VPN را پیشنهاد میکنیم.به این ترتیب شما مانع از این امر می شوید که افراد و اشخاص دیگر به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند و از هرگونه فایروال مخرب بر روی داده های خود جلوگیری خواهید کرد.

اگر از WIFI عمومی استفاده می کنید

یکی از مواردی که باعث سرقت اطلاعات کاربران در فضای مجازی میشود استفاده از سرویس های وای فای عمومی می باشد به این صورت که شما در یک کافه یا یک فرودگاه هستید و از لپ تاپ یا تلفن هوشمند همراه خود برای اتصال به اینترنت استفاده میکنید در اینجا اگر شما از یک سرویس VPN استفاده نکنید اطلاعات شما به خطر خواهد افتاد.

سرویس های وای فای عمومی یکی از آسیب رسان ترین سرویس ها در فضای مجازی به کاربران می باشد چرا که هکر ها و سارقان اطلاعات از این طریق به اطلاعات کاربران دسترسی کامل دارند و میتوانند از آنها استفاده کنند یا به صورت خیلی آسان آنها را در فضای مجازی به فروش برسانند و به سو استفاده از آنها بپردازند.

اگر کسب و کار اینترنتی دارید استفاده از سرویس VPN برای شما ضروری می باشد

امروزه بسیاری از کاربران که کسب و کار اینترنتی دارند برای استفاده از پایگاه داده های خود به سرویس های VPN متصل می شوند و یا کارمندان برای برقراری ارتباط از راه دور از سرویس های وی پی ان بهره گیری میکنند.به این ترتیب استفاده از این سرویس به شما این اطمینان را میدهد تا تمامی اطلاعات شما در فضای مجازی به صورت کاملا امن باشد.

دفاع از حق خود در فضای مجازی برای حفظ حریم شخصی

این امر را به خاطر داشته باشید که هنگامی که ما به حریم خصوصی آنلاین اشاره کردیم، ما در مورد دو جنبه: آدرس آی پی نامشخص و فقدان سیاهه ها مربوط به ترافیک فکر می کنیم که باید برای کاربرانی که در فضای مجازی فعالیت دارند با استفاده از سرویس های VPN تامین گردد.

این بدان معنی است که با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ( VPN ) شما می توانید از ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود و یا هر کس دیگری که به ردیابی محل دقیق فیزیکی شما میپردازد جلوگیری کنید. به همین ترتیب هیچ کس نمی داند که شما در جستجوی آنلاین هستید. همچنین اگر میخواهید از طریق مرورگر خود نیز اطلاعات شما توسط افراد دیگر استفاده نشود هر چند وقت یک بار به پاک کردن کوکی های خود بپردازید.

اگر شما یک دانلودگر هستید

برخی از افراد در فضای مجازی نیازمند این هستند که بدانند شما دقیقا چه فایلی را دانلود میکنید و اگر میخواهید این مورد برای شما اتفاق نیوفتد شما باید از یک سرویس VPN استفاده کنید چرا که این سرویس ها تمام اطلاعات شما را به صورت کامل رمزگذاری میکند و افراد مختلف در فضای مجازی نمیتوانند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند.

اگر از شبکه های آنلاین تلویزیونی استفاده میکنید

اگر شما در کشوری باشید که مشاهده بعضی از برنامه های تلویزیونی در آن محدود شده باشد نمیتوانید از این شبکه ها استفاده کنید و تنها راه برای برداشتن این مشکل استفاده از سرویس های VPN می باشد که به شما اجازه دسترسی به تمامی شبکه ها را خواهد داد.

محدودیت گشت و گذار اینترنتی

گاهی اوقات شرکت ها گشت و گذار اینترنتی را محدود میکنند و این امر برای اکثر کاربران خوشایند نمی باشد و با استفاده از سرویس های VPN میتوان به راحتی این محدودیت را از میان برداشت.

اگر نیازمند این هستید که از یکسری سایت ها استفاده کنید و محدودیت دارید میتوانید با استفاده از سرویس های VPN این محدودیت ها و سانسور ها را از بین ببرید و به استفاده از فضای مجازی بدون محدودیت بپردازید.

اگر نیاز به افزایش پهنای باند و سرعت دارید

آیا می دانستید که با یک VPN می توانید سریعتر و آسانتر اطلاعات سرعت شبکه را دریافت کنید؟ این امر در فضای مجازی بسیار دارای اهمیت می باشد.

اگر نگاهی به اطراف خود دارید، از VPN استفاده کنید

اخیرا ما شاهد این امر بوده ایم که بریتانیا لایحه ای را تصویب کرده است که نظارت کامل بر فضای مجازی و مرور اطلاعات کاربران دارد.اموری مانند حفظ حریم شخصی در فضای مجازی بسیار مهم و دارای اهمیت می باشد به همین دلیل است که با استفاده از یک شبکه گسترده مجازی شما میتوانید اطلاعات خود را به راحتی رمزگذاری کنید.

به هر حال ما به شما کمک کرده ایم که بدانید چرا باید از سرویس های VPN استفاده کنید و بهتر است که در ارتباط با فضای مجازی یک فایروال قوی داشته باشید ( VPN ) تا سارقان اطلاعات و هکر ها نتوانند به فضای شخصی شما دسترسی پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =