خرید فیلتر شکن

نکاتی برای امنیت بیشتر کسب و کار شما

نکاتی برای امنیت بیشتر در کسب و کار شما

شما هرگز نمیتوانید برای محافظت از کسب و کار خود بدون استفاده از تکنولوژی به صورت کامل محافظت نمایید.همچنین راه های زیادی برای دسترسی هکر ها و مجرمان به اطلاعات و کسب و کار حیاطی شما وجود دارد.مراقبت و روش های امنیتی مناسب برای حفاظت از سرمایه گذاری شما ضروری است.همچنین لازم به ذکر است که افرادی که منابع داخلی زیادی دارند حفظ اطلاعات برای آنها بسیار مهم و دارای اهمیت می باشد.اگر می خواهید از کارکنان و دارایی های شرکت خود محافظت کنید به نکاتی که در زیر بیان شده است دقت داشته باشید.

در مورد شناسه ورود خود و یا کد ورودی سیستم خود و keycard بیشتر فکر کنید.

کارکنان و کارمندان شما چگونه میتوانند به اطلاعات دفتر شما دسترسی داشته باشند ؟ آنها میتوانند به صورت فنی از خارج از محیط کاری به اطلاعات دسترسی کامل داشته باشند.ساده ترین راه برای متوقف کردن مجرمان این است که شما ورود آنها را به ساختمان از نظر فنی و غیر فنی مسدود کنید و این امر تنها با یک قفل و کلید ساده امکان پذیر نمی باشد.شما با استفاده از keycard نمیتوانید اطمینان داشته باشید که افراد دیگر از اطلاعات شما استفاده نمیکنند.شما باید شناسه ها و keycard خود را به گونه ای رمزگذاری کنید که رمزعبور آن ساده نباشد و این امر را در نظر داشته باشید که اطلاعات شخصی نباید در رمزعبور و یا شناسه شما استفاده شود.

مدارک معتبر برای تعمیرکارها یا افرادی که خدمات ارائه می کنند را بررسی کنید

ممکن است یک مرد در دفتر یا محل کار شما حاضر شود و به شما بگوید که برای برطرف کردن مشکلات HVAC ساختمان شما فرستاده شده است.یا ممکن است یک زن در محل کار شما دیده شود و با نام یک شرکت به توضیحات در مورد محصولات مختلف برای شما بپردازد.داستان های اینگونه به نظر واقعی و درست به نظر می رسد اما شما نباید به این مسائل اعتماد کنید چرا که برای یک رقیب بی رحم ظاهر شدن در قالب همچین اشخاصی بسیار آسان است تا بتواند به اطلاعات شخصی شما و شرکت شما دسترسی پیدا کند.بهترین گزینه برای اعتماد سازی بین شما و چنین افرادی ارائه مدرک معتبر از سوی آنها برای شما می باشد.

یک تیم IT کامل داشته باشید

در این بخش استفاده از سرویس های VPN میتواند به شما کمک کند تا اطلاعات شما به صورت کامل رمزگذاری شود.کارکنان فناوری اطلاعات شما باید بتوانند بهترین راه برای حفظ اطلاعات شرکت شما را ارائه کنند.آنها باید به طور مرتب کامپیوترها و سیستمهای خود را برای بدافزارها بررسی کنند و همچنین باید مایل به آموزش کارکنان خود در استفاده از کامپیوتر امن باشند.

درباره کارمندان قدیمی فراموش نکنید

آیا فردی به تازگی اخراج شده یا از شرکت شما خارج شده است؟ شما باید مطمئن شوید که آنها دیگر به اطلاعات حساس و ایمیل های شرکت و ارتباطات و سایر اطلاعات حیاتی دسترسی ندارند. تمام رمزهای عبور خود را تغییر دهید و اعتبار ورود به سیستم خود را از سیستم خود حذف کنید. همچنین مطمئن شوید که هر کلید یا رمز کارت را که ممکن است داشته باشید را بردارید و به زودی پس از ترک کدهای امنیتی تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + نه =