سوالات رایج مردم در مورد vpn

سوالات رایج مردم در مورد vpn

آیا استفاده از VPN ها امن است؟

آیا شما می دانید که یک VPN یا شبکه اختصاصی مجازی چیست؟ شما احتمالا از سرویس ها وی ی ان استفاده نی کنید … شما باید به ارائه دهنده سرویس VPN اعتماد کنید هنگامی که بهترین پشتیبانی و با کیفیت ترین سرور ها را در اختیار شما قرار می دهد،شما باید اتصال خود را حفظ کنید، همه چیز را رمزگذاری کنید و فعالیت خود را از چشمان جاسوسان اینترنتی محافظت کنید.

آیا هنگام استفاده از یک سرویس وی پی ان من قابل رد یابی هستم؟

اگر شما کاری غیر قانونی در یک وب سایت انجام دادید،حتی در صورت خرید وی پی ان شما قابل ردیابی خواهید بود. VPN ISP نیست … با این حال با استفاده از یک ISP. رمزگذاری ردیابی را پنهان نمی کند … بنابراین بله، آدرس IP واقعی شما می تواند هنگام استفاده از یک VPN ردیابی شود.

آیا استفاده از یک VPN قانونی است؟

بله- حق استفاده از VPN ها تقریبا همه جا قانونی است، حتی در بسیاری از کشورها که بسیاری از VPN ها مسدود شده اند، مانند چین. … اول از همه، استفاده از VPN نه تنها برای فعالیت های غیر قانونی است. در حقیقت یک مقدار خوب از ترافیک VPN مرتبط با کسب و کار است.

آیا پلیس میتواند یک VPN را پیگیری کند؟

ساده است، آنها می توانندفعالیت ها شما با کمک ارائه دهنده خدمات vpn نظارت کنند . آنها به شرکت VPN نزدیک می شوند و از آن ها می خواهند که به فعالیت ها شما نظارت داشته باشند. اگر شرکت VPN تحت اختیار آنها باشد با سادگی به تمامی فعالیت ها شما نظارت خواهند کرد.

VPN چقدر گران است؟

گزینه های پرداخت شده برای یک VPN به طور کلی به عنوان بخشی از اشتراک به صورت ماهانه ارائه می شود. شما می توانید گزینه هایی برای حدود 7 دلار در ماه پیدا کنید یا هزینه های سالانه حدود 50 دلار باشد. اگر شما نیاز به رمزگذاری یا امنیت اضافه دارید، برنامه ها در نرخ حق بیمه در دسترس هستند. این می تواند هزینه را در حدود 70 دلار در سال افزایش دهد.

آیا یک VPN شما را غیر قابل کشف می کند؟

یک VPN مانند یک تونل مخفی است که به شما اجازه می دهد به صورت ناشناس اینترنت را مرور کنید، اما آنچه VPN امن تر از یک سرور پروکسی است این است که یک VPN از رمزنگاری بانکی استفاده می کند تا تمام داده های شما را امن کند. شما و جنبش های شما کاملا غیرقابل شناسایی است، به طوری که شما به طور موثر ناشناس آنلاین هستید.

آیا VPN می تواند هک شود؟

هکرها نمیتوانند چیزی را پیدا کنند که نمیتوانند پیدا کنند. یک وی پی ان  آدرس IP خود را با داشتن همه ترافیک از طریق سرور VPN روان را مسدود خواهد کرد، به نظر می رسد که آدرس آن سرور شما است که شما استفاده می کنید.

آیا دولت میتواند VPN را پیگیری کند؟

سپس وقت آن است که یک VPN دریافت کنید. یک VPN یا شبکه خصوصی مجازی، نرم افزاری است که با ایجاد “تونل رمزگذاری شده”، داده ها را از طریق اینترنت تأمین می کند و خصوصی می کند. … در هر صورت، می توانید خود و داده های خود را از هر گونه نظارت، دولت یا غیره محافظت کنید با خرید vpn !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 1 =