خرید vpn ویندوز

خرید VPN برای ویندوز و نحوه استفاده از آن!

توضیحاتی در مورد VPN ویندوز و نحوه استفاده از آن

تکنولوژی VPN در میان کاربران اینترنت هر روزبیشتر و بیشتر محبوب می شود.
از فردی به فرد، هدف استفاده از VPN متفاوت است.
یک VPN راه حل خوبی برای کمک به شما در انجام کار است،
بدون توجه به اینکه آیا می خواهید از حریم خصوصی خود محافظت کنید، به محتویات محرمانه با محتوا فیلتر شده دسترسی پیدا کنید یا از راه دور کار کنید.

بنابراین، حتی اگر هدف متفاوت باشد، نحوه استفاده از VPN یکسان است.
در این مقاله ما در مورد مزایای نرم افزار VPN برای سیستم عامل ویندوز صحبت می کنیم.
در حال حاضر ویندوز رایج ترین سیستم عامل است، ما در مورد VPN برای ویندوز و نحوه استفاده از آن صحبت می کنیم.
اگر قصد دارید در مورد وی پی ان بیشتر به دیگر مقالات ما مراجعه کنید، در این جا ما به تمامی نکات مورد نیاز در مورد خرید vpn برای ویندوز می پردازیم.

اولین نکته … تکنولوژی VPN چیست؟

VPN -Virtual Private Network یک فن آوری است که به کاربران امکان می دهد ارتباط امن و رمزگذاری شده بین دستگاه خود و یک شبکه امن تر را ایجاد کند.

این تکنولوژی در واقع بهترین جایگزین برای افرادی است که سعی در مرور وب به صورت امن و 100٪ ناشناس دارند.

VPN چگونه کار می کند؟
فن آوری VPN بسیار آسان است، مخصوصا اگر شما نرم افزار شخصی VPN خود را بر روی دستگاه خود نصب کرده اید. اتصال به  vpn مانند یک جادو است.

هنگامی که از یک VPN استفاده می کنید، مو قعیت جغرافیایی شما تغییر می کند.

همانطور که می توانید نتیجه گیری کنید، VPN مانند سپر بین دستگاه شما و سرور مقصد عمل می کند.

هنگامی که شما به یک سرور VPN متصل می شوید، به طور خودکار یک IP با نام تجاری جدید دریافت می کنید و تمام ترافیک شما فورا رمزگذاری می شود.

چرا VPN در سال 2019 ضروری است؟

خرید vpn ویندوز

حتی اگر هدف اصلی VPN حفظ کاربران اینترنت و جلوگیری از هر گونه تهدید آنلاین باشد، VPN همیشه در موقعیت های مختلف نیز مفید خواهد بود.
شما می توانید از VPN برای تغییر IP واقعی خود، باز کردن وب سایت های محدود، دانلود تورنت ها، دور زدن فایروال، کار از راه دور، دور زدن پهنای باند، استفاده کنید.
آیا شما آماده اید که بطور رایگان و ناشناس سفر کنیم؟ همه چیزهایی که نیاز دارید یک نرم افزار VPN بر روی دستگاه شما و اشتراک VPN فعال است.

 

یک نرم افزار VPN چیست؟

درست مثل هر برنامه دیگر، یک نرم افزار VPN به کاربران امکان می دهد تا سریعا به هدف آنلاین خود دسترسی پیدا کنند.

به عبارت دیگر، یک نرم افزار  VPN یک روش خودکار و کنترل است که به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی به یک سرور VPN متصل شوند.

ارائه دهندگان VPN معمولا این نوع از راه حل ها را برای رایج ترین سیستم عامل ها توسعه می دهند. همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد، ما بر روی خرید vpn برای ویندوز تمرکز می کنیم، زیرا ویندوز امروزه بیشترین استفاده را  دارد.

خرید VPN برای ویندوز

برای کمک به کاربران , VPN برای ویندوز با سرعت بالا و رابط کاربری آسان طراحی شده است. تمام سرورها، ویژگی ها و پروتکل ها در یک نرم افزار قرار دارند، بنابراین هیچ نیاز به تنظیمات دستی نمی باشد.

برای کمک به شما در درک مفهوم یک سرویس VPN برای ویندوز، ما آن را از ابتدا توضیح خواهیم داد.

اگر این اولین بار است که شما درباره یک VPN یا یک سرویس VPN میشنوید، اگر برای تست آماده هستید،برای تست رایگان فقط ثبت نام کنید و  VPN ما را دانلود کنید.

با استفاده از اعتبار شما می توانید وارد برنامه شوید.

به محض اینکه با موفقیت وارد سیستم شدید، داشبورد ,اطلاعاتی در مورد وضعیت شما ارائه می دهد. داشبورد پر از اطلاعات مهم مانند وضعیت اتصال شما، پروتکل مورد استفاده و محل سرور ، جزئیات در مورد KillSwitch و حتی یک گزینه برای بررسی مستقیم IP می باشذ.

پروتکل VPN در VPN برای ویندوز

یک پروتکل مجموعه ای از قوانین و دستورالعمل هایی است که برای تبادل داده ها از طریق اینترنت استفاده می شود. پروتکل VPN در واقع یک تکنولوژی است که ارائه دهندگان سرویس VPN برای اطمینان از ارتباط امن با سرور VPN استفاده می کنند. همچنین یک پروتکل VPN ترکیبی بین استانداردهای رمزنگاری و پروتکل های انتقال است.

همانطور که ممکن است حدس بزنید، یک پروتکل VPN بسیار مهم است هنگامیکه می خواهید یک اتصال VPN ایجاد کنید. ارائه دهندگان سرویس VPN به کاربران اجازه می دهند بین یک لیست وسیع از پروتکل های طراحی شده برای مقاصد مختلف مانند رمزنگاری بالا، اتصالات سریع یا آزادی آنلاین انتخاب کنند.

در مورد ما بخش بسیار جذابی است که تحت هر پروتکل شما یک توضیح کوتاه خواهید یافت که مفید خواهد بود اگر در روند یادگیری نحوه استفاده از یک VPN هستید.

پس از نصب ، پروتکل پیش فرض، “Automatic” است. این پروتکل مناسب برای استفاده منظم است، زیرا بهترین گزینه برای اتصال شما را تعیین می کند.

لیست پروتکل ها در VPN ما برای ویندوز واقعا جذاب است، زیرا شما گزینه های زیادی دارید:

  • L2TP – یک پروتکل با سطح بالایی از رمزگذاری است.
  • PPTP – شناخته شده است -یک پروتکل سریع است، اما رمزگذاری آن شفاف است.
  • SSTP – انتخاب هوشمندانه, بسیار سریع است و رمزگذاری آن بسیار قدرتمند است.
  • IPSec – ما می توانیم این پروتکل را با SSTP مقایسه کنیم اما رمزگذاری آن سبک تر است.
  • OpenVPN – سریع، پایدار و سطح رمزنگاری خوب است.
  • VPN مخفی – یک گزینه هوشمند برای کاربران است که سعی می کنند فایروال ها را دور بمانند، زیرا ترافیک VPN شما را به عنوان ترافیک HTTPS معمولی مسدود می کند.

 

ShadowSocks VPN – که در واقع یک پروتکل نیست. ما تصمیم گرفتیم آن را در لیست قرار دهیم زیرا Shadowsocks از OpenVPN برای رمزگذاری ترافیک خود استفاده می کند و سپس آن را استهلاک می دهد، بنابراین می توانید از فایروال بزرگ چین خارج شوید. چقدر باحاله؟ آزادی آنلاین فقط با یک کلیک!

فهرست سرورها در یک کانکشن VPN برای ویندوز

قبل از اینکه VPN برای ویندوز وجود داشته باشد، اگر شما نیاز به تغییر سرور برای اتصال خود دارید، مجبورید دوباره و دوباره و دوباره از طریق راه اندازی دستی بروید. با استفاده از یک کانکشن هوشمند  VPN، لیست سرورها فقط با چند کلیک در دسترس است. شما می توانید به راحتی سرور مورد نظر را بر اساس نیازهای خود انتخاب کنید.

یک نکته بسیار مهم برای ذکر این است که هر ارائه دهنده VPN باید به شما اجازه دسترسی به یک لیست سخاوتمندانه از سرورها را بدهد.

تعدادی از سرورها واقعا مهم هستند زیرا کاربران برای بسیاری از دلایل که به سرورها در نقاط مختلف جهان نیاز دارند، اقدام به خرید vpn می کنند.

فنآوری VPN، به دلیل تهدیدات آنلاین، مورد استفاده بسیارری از کاربران قرار می گیرد. یک VPN به عنوان یک سپر محافظ بین دستگاه شما و شبکه جهانی وب عمل می کند.

با استفاده از یک کانکشن هوشمند VPN، می توانید سطح امنیت خود را بسیار بالا ببرید. همانطور که در این مقاله توضیح داده شده است، یک نرم افزار VPN به شما کمک خواهد کرد همه مراحل آزار دهنده تنظیم دستی را که در بسیاری موارد سخت است و نیاز به دانش فنی دارد را حذف کنید.

با استفاده از نرم افزار VPN تمام سرورها و پروتکل های شما در یک کانکشن قرار دارند و می توانند با یک کلیک ساده در دسترس قرار گیرند.

ما در اینجا هستیم تا به شما پیشنهاد دهیم با خرید vpn از یک فیلتر شکن پر سرعت در کامپیوتر و گوشی هومشند خود بهره مند شوید.ضمن اینکه سرویس کریو نیز به شما ارائه خواهد شد.

1 thought on “خرید VPN برای ویندوز و نحوه استفاده از آن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 16 =