آموزش ساخت و تنظیمات pptp vpn در ipad

آموزش ساخت و تنظیمات pptp vpn در ipad

گام 01

با بستن برنامه فعلی (با کلیک بر روی دکمه «خانه» در نزدیکی پایه دستگاه، یا با کشیدن به جستجو «Spotlight») به صفحه اصلی خود (یا صفحه هر کدام که شامل برنامه «تنظیمات» است) بروید و به «تنظیمات» بروید . برنامه “تنظیمات” را تنها با یک ضربه بزنید.

آموزش ساخت و تنظیمات pptp vpn در ipad
آموزش ساخت و تنظیمات pptp vpn در ipad

گام 02

هنگامی که برنامه «تنظیمات» باز است، به رده «عمومی» بروید و آن را تنها با یک ضربه بزنید.

گام 03

در «Category General» تنظیمات VPN را پیدا کرده و آن را تنها با یک ضربه بزنید.

آموزش ساخت و تنظیمات pptp vpn در ipad
آموزش ساخت و تنظیمات pptp vpn در ipad

گام 04

هنگامی که پانل تنظیمات VPN باز می شود، با افزودن VPN Configuration … با یکبار ضربه بزنید.

گام 05

هنگامی که پانل «افزودن پیکربندی» باز می شود، «نوع» را که به «IKEv2» پیش فرض است ضربه بزنید و برای تغییر پروتکل روی «L2TP» ضربه بزنید. سپس یک عنوان توصیفی از انتخاب شما را برای اتصال VPN جدید پر کنید. برای فیلد «سرور» در زیر، میزبان مورد نظر را از اطلاعات حساب VPN ایمیل ارسال کنید. هنگام پر کردن فیلدهای “حساب” و “رمز عبور”، به یاد داشته باشید که سیستم تأیید هویت ما حساس به حروف است. فیلد ‘RSA SecurID’ را بین فیلدها ‘حساب’ و ‘رمز عبور’ فعال نکنید. برای فیلد “مخفی” ‘NamnaVPN’ را در همه موارد پایین وارد کنید. تأیید کنید که سوئیچ “ارسال تمام ترافیک” در موقعیت ON قرار دارد. در نهایت، دکمه آبی «انجام شده» را در گوشه سمت راست بالای پانل انجام دهید و برای مرتکب کردن تنظیمات خود ضربه بزنید.

آموزش ساخت و تنظیمات pptp vpn در ipad
آموزش ساخت و تنظیمات pptp vpn در ipad

مرحله 06

پس از صرفه جویی، شما را به صفحه ارتباطات قبلی VPN بازگردانده می شود. برای تست اتصال، اولین مورد را در بالای دسته بندی با نام ‘VPN Configurations’ جستجو کنید. پس از اینکه اتصال خود را با چک “علامت گذاری شده” انتخاب کردید، کلید switch را در بالای کادر جستجو کنید، برای فعال کردن یک اتصال، روی زبانه ضربه بزنید. هر خطایی یا پیام هشدار دهنده در کنار «وضعیت» نمایش داده می شود. اگر به نظر نمیرسد فراتر از این نباشد، تأیید کنید که نام کاربری و رمز عبور خود را به درستی وارد کرده اید. تماس با تیم پشتیبانی ما برای کمک بیشتر در هر دو مرکز پشتیبانی ما، اطمینان حاصل کنید که هر گونه خطا و یا پیام های هشدار دهنده نشان داده شده در شاخص وضعیت نشان می دهد.

گام 07

هنگامی که یک VPN در دستگاه شما ذخیره می شود، می توانید با ضربه زدن بر روی برنامه تنظیمات از صفحه اصلی خود متصل شوید. بعد از ضربه زدن به گزینه “VPN”، در بالای لیست قرار دهید. توجه داشته باشید این کار شما را به سرور VPN با علامت چک در پانل تنظیمات VPN در قسمت تنظیمات عمومی متصل خواهد کرد.

آموزش ساخت و تنظیمات pptp vpn در ipad

لطفا توجه داشته باشید که آی فون هنگامی که از آن استفاده نمی شود، VPN را قطع می کند (هنگامی که شما در حال گشت و گذار در اینترنت نیستید). همچنین، هر زمان که شبکه تلفن همراه را عوض می کنید، آی فون اتصال VPN را قطع می کند و مجددا باید به صورت دستی متصل شوید. لطفا به اپل برای حل این اشکالات شکایت کنید.

با خرید vpn پرسرعت یک اکانت همه کاره دریافت خواهید که به وسیله آن می توانید از سرویس وی پی ان خود در تمامی دستگاه ها و سیستم عامل ها به راحتی استفاده کنید.شما با خرید فیلتر شکن از نمنا وی پی ان یک بار برای همیشه از فیلترینگ عبور خواهید کرد.

1 thought on “آموزش ساخت و تنظیمات pptp vpn در ipad

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =