Windows 7 Setup step1

آموزش ساخت و تنظیمات L2tp Vpn در ویندوز 7

گام 01

روی دکمه «شروع» یا «ویندوز» در گوشه پایین سمت چپ روی صفحه خود کلیک کنید، سپس با کلیک بر روی موس خود را به «کنترل پنل» بروید.

Windows 7 Setup step1

Windows 7 Setup step2

گام 02

روی network and internet کلیک کنید.

گام 03

اشاره گر موس را روی “مرکز شبکه و اشتراک” قرار دهید و روی آن کلیک کنید.

Windows 7 Setup step3

Windows 7 Setup step4

گام 04

تحت عنوان “تنظیمات شبکه خود را تغییر دهید”، بر روی آیتم “تنظیم یک اتصال یا شبکه جدید” کلیک کنید.

گام 05

با استفاده از ماوس، آیتم سوم لیست، با عنوان «اتصال به محل کار» را انتخاب کنید، روی دکمه «بعدی» در گوشه پایین سمت راست پانل، در سمت چپ دکمه «لغو» کلیک کنید.

Windows 7 Setup step5

Windows 7 Setup step6

مرحله 06

این منو ممکن است ظاهر شود اگر شما قبلا هر گونه اتصالات سفارشی دیگر را در «شبکه و مرکز اشتراک گذاری» پیکربندی کرده اید. اگر این پانل را نمی بینید، لطفا به مرحله بعدی بروید. در غیر این صورت، دکمه رادیویی با علامت «خیر، ایجاد یک اتصال جدید» را انتخاب کنید، و دکمه «بعدی» را در پایین همانند قبل ادامه دهید.

گام 07

روی اولین مورد در این پانل کلیک کنید، روی “استفاده از اتصال به اینترنت من (VPN)” کلیک کنید.

Windows 7 Setup step7

Windows 7 Setup step8

گام 08

برای فیلد ‘آدرس اینترنتی’، نام میزبان NamnaVPN را قرار دهید.

برای فیلد “آدرس سرور”، با استفاده از بسته خریداری شده خود که می خواهید اتصال برقرار کنید،آدرس سرور را وارد کنید.

آدرس در مثال معتبر نیست و باید جایگزین شود. برای نام ‘Destination name’، شما می توانید هر چه می خواهید وارد کنید  – این یک توصیف کننده اتصال است. از سه گزینه غیر مجاز در زیر، تنها آخرین گزینه نیاز به فعال شدن دارد – تیک ‘Don’t connect now, just set it up so I can connect later’ را علامت بزنید. بعد از کلیک روی دکمه «بعدی» به مرحله بعدی بروید.

گام 09

نام کاربری و رمز عبور خود را از ایمیل دریافتی در این فرم وارد کنید – لطفا در نظر داشته باشید که سیستم تأیید هویت ما حساس به حروف است. اگر میخواهید گذرواژهتان را ذخیره کنید، کادر تأیید دوم را که زیر «به یاد داشته باشید این گذرواژه» را علامت بزنید، بررسی کنید. فیلد ‘Domain’ را پر نکنید برای ادامه به دکمه “ایجاد” در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

Windows 7 Setup step9

Windows 7 Setup step10

مرحله 10

پیکربندی بیشتر لازم است، بنابراین اتصال در حال حاضر به طور بالقوه خطا می شود – شما باید بر روی دکمه “Close” در گوشه پایین سمت راست پانل کلیک کنید و برای ادامه کلیک کنید.

گام 11

در قسمت “Network and Sharing Center” در قسمت دوم از بالای نوار کناری در سمت چپ پنل کلیک کنید – لینک با برچسب “تغییر تنظیمات آداپتور” برچسب گذاری شده است. برای ادامه به این پیوند کلیک کنید.

Windows 7 Setup step11

Windows 7 Setup step12

گام 12

بسته به تنظیمات نمایش پوشه شما، آیکون های شما ممکن است متفاوت از تصویر باشد. همچنین، اگر نام اتصال شما از نمونه ما متفاوت است، این را در ذهن داشته باشید. به دنبال ارتباطی که قبلا ایجاد کرده اید، روی آیکون سمت راست کلیک کنید، ماوس را به قسمت «Properties» بروید و برای ادامه کلیک کنید.

گام 13

نام میزبان را از ایمیل ما تایید کنید و  به برگه «امنیت» بروید،با بر روی نشانگر برگه مربوطه در بالای پانل کلیک کنید.

Windows 7 Setup step13

Windows 7 Setup step14

گام 14

با کلیک بر روی جعبه کشویی برچسب ‘نوع VPN‘،پروتکل تونل زدن نقطه به نقطه (PPTP) را انتخاب کنید. هیچ پیکربندی اضافی در این صفحه نیازی نیست.

گام 15

به برگه «Networking» بروید. در کادر مرکزی این پنل، «TCP / IPv6» و «اشتراک فایل و چاپگر برای شبکه های مایکروسافت» را علامت بزنید، همانطور که در مثال نشان داده شده است. شما می توانید تغییرات خود را با ضربه زدن به دکمه “OK” در سمت راست پایین پانل تایید کنید.

Windows 7 Setup step15

Windows 7 Setup step16

مرحله 16

برای آزمایش تنظیمات خود و ورود به سیستم، نشانگر خود را به قسمت «منطقه آگاه سازی»، معمولا در نزدیکی گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش خود قرار دهید. در این زمینه، آیکون کامپیوتر را با سیم و پلاگین در کنار آن (به مثال نگاه کنید)، و بر روی آن کلیک کنید. اتصال را که قبلا ساخته شده است پیدا کنید، مثال با استفاده از نام «NamnaVPN (PPTP)» و روی دکمه «اتصال» به طور مستقیم به سمت راست کلیک کنید.

مرحله 17

نام کاربری خود را برای دقت تایید کنید، سپس روی دکمه «اتصال» در گوشه پایین سمت چپ این پانل کلیک کنید. پس از 30 ثانیه، وضعیت اتصال را با باز کردن پنجره «آگاهی از ناحیه» در نوار وظیفه خود، تأیید کنید – از هرگونه مشکل با اتصال مطلع میشوید، در این صورت شما میخواهید با ما تماس بگیرید. هنگامی که اتصال به شبکه VPN را تأیید کرده اید، اکنون می توانید آرامش خود را حفظ کنید که فعالیت های آنلاین شما از چشمان کنجکاو در امان می ماند.

Windows 7 Setup step17

با خرید vpn پرسرعت یک اکانت همه کاره دریافت خواهید که به وسیله آن می توانید از سرویس وی پی ان خود در تمامی دستگاه ها و سیستم عامل ها به راحتی استفاده کنید.شما با خرید فیلتر شکن از نمنا وی پی ان یک بار برای همیشه از فیلترینگ عبور خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 18 =